Oferty na 2023 rok

Oferty na 2024 rok

Norweskie Fiordy 2018

EMIRATY ARABSKIE ZŁOTO PUSTYNI
polski-pilot

28.04 – 05.05.2022
/ PROGNOZOWANY DODATKOWY TERMIN – MARZEC 2022 /
DUBAI MARINA BEACH, PUNKT WIDOKOWY PRZY BURJ AL ARAB, SOUK MADINAT JUMEIRAH, PÓŁWYSEP SINDAGHA, MUZEUM DUBAJU, KANAŁ DUBAI CREEK, SPICE SOUK, GOLD SOUK, PALMA JUMEIRAH, HOTEL ATLANTIS, MALL OF THE EMIRATES, KRYTY STOK NARCIARSKI, DUBAJ MARINA NOCĄ, DUBAI FRAME W PARKU ZABEEL, DUBAI MALL BURJ KALIFA – PANORAMA DUBAJU, TAŃCZĄCE FONTANNY PRZY BURJ KALIFA, ABU DHABI, MECZET SHEIKH ZAYED GRAND MOSQUE, DZIELNICA ALL BATEEN, EMIRATES PALACE, HERITAGE VILLAGE, WIZYTA NA WYSPIE SAADIYAT, WYSPA YAS, PARK FERRARI

 •  

  1 DZIEŃ (PODRÓŻ)

  - zbiórka uczestników na ulicy Sambora /róg Potulickiej/. Sprawdzenie i oznakowanie bagażu głównego i podręcznego, sprawdzenie paszportów
  - omówienie warunków bezpieczeństwa podczas przejazdów, pobytu na lotniskach, przelotów i podczas realizacji programu
  - omówienie procedur bezpieczeństwa zdrowotnego
  - przejazd autokarowy na lotnisko w Berlinie /autokar tylko na wyłączność grupy TRAVEL CENTER/ (podczas przejazdu bezpłatnie butelka wody dla każdego klienta + słodka przekąska (ciasto/ rogalik))
  - odprawa bagażowa na lotnisku (nadanie bagażu głównego do Dubaju)
  - przelot na trasie Berlin – Dubaj (z przesiadką w jednym z portów europejskich)
  - przylot do Dubaju /odprawa bagażowo – celna
  - odbiór bagażu głównego
  - spotkanie z naszym przewodnikiem i przedstawicielem lokalnego kontrahenta
  - przejazd autokarem /busami do hotelu
  - zakwaterowanie, nocleg

  ***

  Zapraszamy na zwiedzanie jednego z najbardziej fascynujących miast świata, gdzie słońcer świeci 365 dni, a piękne i piaszczyste plaże Zatoki Perskiej są dostępne przez caly rok dla każdego, Perła Półwyspu Arabskieg, miasta wielu kontrastów oraz wielu rekordów Guinessa. Największe i najdroższe budowle świata z najciekawszymi rozwiązaniami aechitektonicznymi. Wielokulturowa metropolia, w której nowoczesność spotyka się z przepychem i bogactwem krainy szejków. Jedno z najbezpieczniejszych miast na świecie, w których wiele rzeczy pozytywnie Cię zaskoczy i zafascynuje…

  ZAPRASZAMY DO EMIRATÓW ARABSKICH

  2 DZIEŃ (PLAŻOWANIE)

  - po śniadaniu udamy się na słynną plażę w Dubaju MARINA BEACH
  - całodniowy pobyt na plaży lub czas wolny na indywidualne zwiedzanie lub dodatkowe wycieczki fakultatywne (dla chętnych).
  - obiad możliwy w okolicznych restauracjach (dla chętnych: indywidualnie i odpłatnie)
  - powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg

  ***

  PLAŻA MARINA BEACH

  Jedna z najbardziej popularnych plaż Dubaju – szeroka i długa, czysta, bardzo dobrze zagospodarowana, bezpieczna, strzeżona, z miałkim, czystym piaskiem. Ciepła woda Zatoki Perskiej. Na plaży dostępne są toalety i natryski (płatne), dystrybutory z olejkami do opalania. Wzdłuż plaży deptak, dużo atrakcji dla miłośników sportów wodnych, a także liczne sklepy i kawiarnie. Z WI-FI można bezpłatnie korzystać w okolicach hotelu Sheraton. Możliwa przejażdżka na wielbłądzie po plaży. Widok wieżowców z plaży zapiera dech w piersiach. Widok na BLUE WATERS ISLAND to dodatkowa atrakcja. Z plaży można dostrzec również Burj Al Arab i Palmę oraz oraz hotel Atlantis.

  3 DZIEŃ (DUBAJ – ZWIEDZANIE)

  - po śniadaniu przejazd na całodniowe zwiedzanie Dubaju z lokalnym przewodnikiem w języku polskim, które rozpoczniemy od punktu widokowego na plaży przy słynnym z oryginalnej architektury hotelu w kształcie żagla – BURJ AL ARAB (321m wysokości)
  - następnie wizyta w SOUK MADINAT JUMEIRAH zbudowanym w stylu tradycyjnego arabskiego bazaru. Czas wolny na zdjęcia w malowniczej scenerii kanałów, hotelu Burj Al Arab oraz budowli w rabskim stylu.
  - następnie przejedziemy na PÓŁWYSEP SINDAGHA gdzie rezydowała rodzina Makrumów, zanim Dubaj rozrósł się do rangi metropolii.
  - MUZEUM DUBAJU – przedstawiające poglądową lekcję historii Dubaju w pigułce.
  - tradycyjną taksówką wodną (ABRA) przeprawimy się przez KANAŁ DUBAI CREEK na najbardziej znany w mieście targ przypraw – SPICE SOUK, zajrzymy także na pobliski rynek z wyrobami złotniczymi – GOLD SOUK
  - następnie przejedziemy na pierwszą na świecie sztuczną wyspę w kształcie palmy – PALMA JUMEIRAH z najdroższym hotelem Atlantis. Przystanek na zdjęcia z widokiem na HOTEL ATLANTIS.
  - wizyta w centrum handlowym MALL OF THE EMIRATES, gdzie zobaczymy słynny i jedyny na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Czas wolny na kawę (indywidualnie)
  - wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg

  ***

  HOTEL BURJ AL ARAB JUMEIRAH

  Jeden z najwyższych i najbardziej luksusowych hoteli na świecie. Budynek hotelu stoi na sztucznej wyspie położonej 280 m od plaży w Zatoce Perskiej. Kształtem przypomina żagiel, ma 321 m wysokości, co czyni go najwyższym budynkiem świata niezawierającym pomieszczeń biurowych oraz najwyższym budynkiem hotelowym świata.
  Hotel oferuje apartamenty typu suite z widokiem na morze, 9 znakomitych restauracji, oraz SPA z pełnym zakresem usług. Goście mogą przybyć do obiektu samochodem marki Rolls – Royce prowadzonym przez szofera lub skorzystać z transferu helikopterem. Na tarasie znajdują się 2 baseny, 32 luksusowe altany oraz bar.
  Każdy apartament typu suite zapewnia okna od podłogi do sufitu, przez które można podziwiać wspaniałą panoramę Zatoki Perskiej. W apartamentach zapewniono iPoda, bezpłatne WI-FI, 21 calowy komputer iMAC oraz interaktywny telewizor z szerokim ekranem. Do dyspozycji gości jest także stacja dokująca do iPhon`a marki Bose oraz urządzenie Media Hub.
  Spa talise obejmuje strefy relaksacyjne dla kobiet i mężczyzn oraz wodną strefę relaksu. Do dyspozycji gości są oddzielne kryte baseny bez krawędzi, wanna z hydromasażem, gabinety zabiegowe z widokiem na Zatokę Perską, a także sauny, łaźnie parowe i małe baseny. Luksus, przepych, przesympatyczna i pomocna obsługa na poziomie 7 gwiazdek.

  4 DZIEŃ (DUBAJ – PLAŻOWANIE – WIECZORNE ZWIEDZANIE)

  - po śniadaniu udamy się na słynną plaże w Dubaju MARINA BEACH. Całodniowy pobyt na plaży lub czas wolny na indywidualne zwiedzanie lub dodatkowe wycieczki fakultatywne (dla chętnych)
  - lunch w okolicznych restauracjach (dla chętnych, indywidualnie i odpłatnie)
  - powrót do hotelu, obiadokolacja i przygotowanie do wieczornej wycieczki
  - wieczorem przejazd do DUBAI MARINA. Podziwianie pięknej panoramy Dubaju nocą. Jest to ładniejsza, mniej tłoczna część miasta. Po zmroku wszystkie wieżowce mienią się tysiącami kolorów. Setki podświetlonych restauracji i knajpek – super widoki. Bardzo dobra muzyka. Możliwość pooglądania sportu na świeżym powietrzu na dużym ekranie. Klimat jest niepowtarzalny. Przepięknie oświetlone luksusowe jachty. Można korzystać z wieczornej kąpieli w morzu w sąsiedztwie z wielkimi oświetlonymi wieżowcami. Pieniądze czynią cuda…

  ***

  DUBAJ

  Jest jednym z miast wchodzących w skład Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Półwyspie Arabskim, nad Zatoką Perską w Azji. Powstał w latach 1971 – 1972 jako federacja 7 emiratów: Abu Dhabi, Dubaj, Shatjah, Ajman, Umm Al Quwain, Ras Al Khaimah, Fujairah.

  Dubaj to najbardziej znany i drugi co do wielkości emirat ZEA, jest symbolem luksusu i taniego złota. Dubaj jest miejscem kontrastu powstającego między nowoczesnymi budowlami, które wznoszone są na każdym kroku, a naturą która obdarzyła emirat przepiękną drobnoziarnistą plażą oraz błękitnym oceanem.

  Swoją sławę zyskał dzięki nowatorskim projektom architektów, którzy chcieli zaskoczyć świat niecodziennymi pomysłami. Tutaj powstał najwytworniejszy i najbardziej ekskluzywny hotel świata, siedmiogwiazdkowy Burj Al Arab, zostały usypane sztuczne wyspy w kształcie palmy, czy też mapy świata. To właśnie w Dubaju ma powstać budynek, którego piętra będą sie obracały niezależnie od siebie, co spowoduje, że każdego dnia z okien będzie się rozciągał inny widok.

  5 DZIEŃ (DUBAJ – PLAŻOWANIE)

  - po śniadaniu udamy się na słynną plaże w Dubaju MARINA BEACH. Całodniowy pobyt na plaży lub czas wolny na indywidualne zwiedzanie lub dodatkowe wycieczki fakultatywne (dla chętnych).
  - proponujemy piękną fakultatywną wycieczkę „SAFARI NA PUSTYNI SAMOCHODAMI TERENOWYMI” z programem artystycznym w oazie na pustyni. (Koszt ok. 50 $ – 60 $ za osobę przy 24 osobach).
  Godzinę drogi od Dubaju znajduje się teren przeznaczony do jazdy po piaszczystych wydmach. Jazda jest bardzo dynamiczna i ekscytująca. Są ostre wjazdy na wydmy jak również zjazdy z osypującymi się stromiznami. Jeśli do tego doliczyć jeszcze inne atrakcje w oazie beduinów to wycieczkę można zaliczyć do bardzo fajnych i niezapomnianych.
  - po powrocie do hotelu obiadokolacja i nocleg

  ***

  JEEP SAFARI

  Wyjazd na pustynię w Dubaju nie jest trudny – miasto zostało zbudowane właśnie na piasku. Twórcy metropolii musieli zmierzyć się z potwornym upałem, burzami piaskowymi oraz niestabilnym podłożem. Pustynne safari jest dla nas najbardziej wyczekiwaną atrakcją.

  Z oferty firm organizujących wyjazdy można wybrać kilka rodzajów safari. Od porannych, które zawierają tylko przejazd po wydmach, wieczornych, do całonocnych z ogniskiem na pustyni.
  Wspomniane usługi świadczy wiele biur, a ich oferta oraz cena może znacząco różnić się. Zależy to przede wszystkim od ilości atrakcji, które są wliczone w cenę np. przejażdżka na wielbłądzie, sandboarding, shisha, jedzenie czy napoje.
  Jazda po pustyni

  W dniu wyjazdu warto nie jeść do syta, bo szybka przejażdżka po nierównej nawierzchni może zakończyć się złym samopoczuciem. Jazda po wydmach trwa zazwyczaj ponad godzinę, odbywa się samochodami terenowymi, specjalnie przystosowanymi do ekstremalnej jazdy dzięki wzmocnieniom i wewnętrznej klatce. Doświadczony kierowca wciąż wjeżdża i zjeżdża z wysokich wzniesień, często aż wyskakując w powietrze, a nawet stając na dwóch kołach auta. Cały przejazd dostarcza niesamowitych wrażeń i widoków. Co kilkanaście minut są postoje w różnorodnych miejscach – w terenie górzystym, kamienistym czy otoczeni z każdej strony jedynie piaskiem, Jest czas wolny na zrobienie pamiątkowych zdjęć. W trakcie wycieczek można dotrzeć także do hodowli wielbłądów, gdzie można dowiedzieć się ciekawych informacji o tym gatunku, a nawet nakarmienia ich.
  Informacją wartą uwagi jest też fakt, że trasy, którymi poruszają się kierowcy zmieniają się co kilka godzin przez wiejący wiatr. Kierowcy mają niesamowitą orientacją w terenie – widząc wokół siebie wyłącznie tony pomarańczowego piasku, bez żadnych punktów odniesienia – szczególnie po zachodzie słońca, wiedzą gdzie dokładnie się znajdują.

  6 DZIEŃ (DUBAJ – ZWIEDZANIE – WIECZOREM TAŃCZĄCE FONTANNY)

  - śniadanie w hotelu
  - przejazd pod DUBAI FRAME – olbrzymich rozmiarów ramkę – nowy punkt widokowy położony w PARKU ZABEEL. Wjazd na punkt widokowy. Czas wolny
  - następnie przejedziemy do DUBAI MALL – największego centrum handlowego, położonego przy najwyższym budynku świata BURJ KHALIFA. Czas wolny na zakupy.
  - przerwa na posiłek (indywidualnie i odpłatnie – we własnym zakresie)
  - wjazd na BURJ KHALIFA. Panorama Dubaju (360 stopni) z najwyższego budynku świata (829 m wysokości), na którym taras widokowy usytuowany jest na 124 piętrze (najwyżej na świecie), gdzie wjedziemy najszybszą windą w ciągu 1 minuty.
  - wieczorem przy najwyższej budowli świata Burj Khalifa będziemy podziwiać niesamowite widowisko tańczących w rytm muzyki fontann.
  - powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

  ***

  BURJ KHALIFA

  To najwyższy budynek na świecie. Mierząca 828m konstrukcja jest jednym z symboli Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z punktu widokowego rozpościera się panorama miasta, które wyrosło na pustyni. Wielkie otwarcie miało miejsce 4.01.2010r. Wówczas budowla w Dubaju odebrała tytuł najwyższego budynku świata Taipei 101 – wysokiemu na 508m.
  BURJ KHALIFA liczy ponad 200 pięter, z czego 160 wykorzystywanych jest na cele mieszkalne, biurowe i hotelowe. Mieszczą się tam m.in. meczet i pierwszy na świecie hotel pod marką Armaniego. Na 122 piętrze działa najwyżej położona na świecie restauracja.
  Punkt widokowy w Burj Khalifa pozwala na 2 krotne oglądanie tego samego zachodu słońca – najpierw u podstawy budynku, a chwilę później na górze.
  Przed otwarciem budynek nosił nazwę Burj Dubai, czyli wieża Dubaju. Obecna nazwa Burj Khalifa – została nadana na cześć CHALIFY IBN ZAIJDA AL. NAHAJJANA – drugiego w historii prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Już w krótce po wybudowaniu budynku „THE TOWER” o wysokości ponad 1000 m – Burj Khalifa może stracić tytuł najwyższego budynku świata.

  7 DZIEŃ (DUBAJ – PLAŻOWANIE)

  - po śniadaniu udamy się na słynną plaże w Dubaju MARINA BEACH. Całodniowy pobyt na plaży lub czas wolny na indywidualne zwiedzanie lub dodatkowe wycieczki fakultatywne
  - lunch w okolicznych restauracjach (dla chętnych, indywidualnie i odpłatnie)
  - wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

  ***

  ABU DHABI

  Abu Dhabi (Abu Zabi) – jeszcze pół wieku temu niewielka wioska a dzisiaj jedno z najbogatszych i najbardziej niezwykłych miast na świecie. Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich zachwyca architekturą, widokami oraz niezliczoną ilością atrakcji. Zobacz imponujący Wielki Meczet Szejka Zajida oraz Pałac Prezydencki. Zrób zakupy w jednym z wielu luksusowych centrów handlowych i wybierz się na spacer promenadą Corniche. Nie zapomnij również odwiedzić centrum Ferrari World i wybrać się do któregoś z słynnych parków rozrywki. W Abu Dhabi nie ma czasu na nudę!
  Spośród współczesnej architektury wybija się Fort Al Hosan – najsłynniejszy zabytek w mieście, zwany także „białym pałacem” ze względu na kolor zewnętrznych ścian. Właśnie w tym miejscu pierwszą wieżę strażniczą w XVIII w. wznieśli nomadowie podążający za gazelą, która wskazała im źródło wody pitnej. Rozbudowany fort przez lata był rezydencją szejków i centrum administracyjnym regionu. Nieopodal znajduje się ważne miejsce w codziennym życiu miasta, jakim jest Centrum Kulturalne goszczące wystawy sztuki, międzynarodowe targi i różne sympozja. Ciekawym terenem spacerowym jest północno-wschodni narożnik wyspy zwany Corniche, czyli trakt z wieloma ogrodami i zielonymi obszarami na całej długości, zdominowany przez największe centra handlowe. W pobliżu znajduje się Osada Dziedzictwa, czyli jedno z ciekawszych muzeów w Emiratach, przedstawiające między innymi życie dawnych nomadów w tradycyjnej, zrekonstruowanej wiosce. Wśród wielu meczetów w Adu Dhabi, uwagę turystów przyciąga Wielki Meczet będący jednocześnie najbardziej imponującą budowlą religijną, która zadziwia ogromem i przepychem. W świątyni może zmieścić się kilkadziesiąt tysięcy wiernych, z daleka widać wysokie minarety i bielące się w promieniach słonecznych kopuły, a całość zbudowana z białego marmuru, z wnętrzem przystrojona złotem, ametystem i agatem potrafi zawrócić w głowie niejednemu turyście. Świątynia udostępniona jest zwiedzającym, niemniej należy pamiętać o ścisłej etykiecie związanej ze zwiedzaniem meczetów.
  Chociaż w Abu Dhabi nie ma wielu zabytków, warto poświęcić chwilę na odwiedziny w Kobiecym Centrum Rzemiosła Artystycznego, przedstawiającym historię misternego rękodzieła i wyroby tradycyjnego rzemiosła. Spacer pomiędzy jednym z najwyższych budynków na Bliskim Wschodzie, jakim jest Fort Grande i futurystycznymi National Bank of Abu Dhab, Hilton Hotel Tower czy Abu Dhabi Investment Authority Tower może zrobić piorunujące wrażenie. Orientalny nastrój da się jednak wyczuć na Starym Targu znajdującym się w pobliżu placu Al-Ittihad, gdzie przy okazji warto rozglądnąć się za ciekawymi pamiątkami.
  Należy pamiętać, że stolica Emiratów jest także jednym z ważniejszych kurortów, który dysponuje niekończącą się ofertą noclegową z hotelami na najwyższym poziomie, osiągającym najwyższe noty w świecie turystyki. Ponadto miasto przyciąga turystów wieloma rozrywkami i życiem nocnym szczególnie w weekendy, kiedy na rozświetlonych bulwarach pojawia się najwięcej turystów poszukujących wykwintnych restauracji, pubów, klubów nocnych i najdroższych dyskotek. Rozrywkę na wysokim poziomie można także znaleźć w niemalże każdym hotelu dysponującym także szeroką ofertą rekreacyjną, SPA i sportową. Abu Dhabi oferuje turystom również rajski wypoczynek na przepięknych, piaszczystych plażach. Na północy wyspy znajduje się długi, szeroki i rewelacyjnie zagospodarowany pas wybrzeża z okolicznymi kawiarniami, terenami zielonymi, turkusową wodą i widokiem na panoramę miasta wieżowców. Centralną wyspę otacza mnóstwo mniejszych wysepek i bajecznych, sztucznych tworów, na których ciągle powstają coraz to nowe plaże i baza sportowo-wypoczynkowa na najwyższym poziomie

  8 DZIEŃ (ABU DHABI – POWRÓT DO POLSKI)

  - po śniadaniu spakowanie bagaży i wykwaterowanie z hotelu.
  - Następnie udamy się do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich – ABU DHABI (przejazdok. 1,5 h)
  - zwiedzanie MECZETU SHEIKH ZAYED GRAND MOSQUE – architektonicznego dzieła sztuki i jednego z najpiękniejszych meczetów na świecie, zbudowanego z białego marmuru, mogącego pomieścić ok. 40 000 wiernych (na zwiedzanie obowiązkowy odpowiedni strój)
  - następnie przejazd przez dzielnicę AL BATEEN, gdzie znajdują się pałace rodziny rządzącej Abu Dhabi
  - EMIRATES PALACE – jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie, zbudowany na wzór pałacu arabskiego
  - następnie HERMITAGE VILLAGE – wioska dziedzictwa kulturowego. Wizyta na ogromnej WYSPIE SAADIYAT, na której powstało muzeum LOUVRE ( na wzór paryskiego muzeum) o Guggenheima.
  - przejazd na WYSPĘ YAS, gdzie mieści się tor FORMUŁY 1 i pierwszy na świecie PARK FERRARI z licznymi atrakcjami.
  - przerwa na lunch (indywidualnie dla chętnych – odpłatnie)
  - przejazd na lotnisko
  - odprawa bagażowo – celna
  - przelot na trasie DUBAJ – BERLIN (z przesiadką w jednym z portów europejskich)
  - przylot do Berlina, odprawa bagażowo – celna
  - przejazd autokarem z Berlina do Szczecina

  ***

  WIELKI MECZET SZEJKA ZAJIDA

  Meczet w Abu Dhabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jest to jeden z największych meczetów na świecie.
  Inicjatorem budowy meczetu był pierwszy prezydent ZEA, szejk Zajid ibn Sultan Al Nahajjan. Został wybudowany w centrum miasta pomiędzy mostem Musaffah a mostem Al-Makta. Jego budowa trwała prawie dwanaście lat (1996-2007) i kosztowała ok. 205 milionów funtów. Przy budowie było zatrudnionych 3,5 tys. pracowników. Kompleks zajmuje powierzchnię 22 412 m2, jego dziedziniec posiada 1048 kolumn, ma osiemdziesiąt dwie kopuły, a kopuła główna jest największą kopułą na świecie – ma 85 m wysokości i średnicę 32,8 m. W meczecie może przebywać 42 tys. wyznawców, a główna sala modlitewna może pomieścić 7126 osób.
  Betonowe fundamenty i konstrukcja zostały wykończone greckim i włoskim białym marmurem. Dekoracje wnętrz wykonywali artyści z całego świata. Wersety z Koranu wypisane zostały w trzech rodzajach kaligrafii arabskiej. Dziedziniec o wielkości 17 000 m2 został pokryty mozaiką. W meczecie znajduje się siedem pozłacanych żyrandoli o różnych rozmiarach, wykonanych z kryształów Swarowskiego; największy z nich jest jednocześnie największym na świecie żyrandolem.

   

  CENA 4990 ZŁ + 470 €

  PRZY REZERWACJI DO 31.12.2021

  CENA 5990 ZŁ + 470 €

  PRZY REZERWACJI OD 01.01.2022

  CENA ZAWIERA:

  - opiekę pilota – przewodnika z BIURA PODRÓŻY TRAVEL CENTER na całej trasie od wyjazdu ze Szczecina do powrotu oraz w czasie pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
  - 24-godzinna opiekę pilota – przewodnika polsko / anglojęzycznego na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich
  - zorganizowany przejazd grupy autokarem ze Szczecina na lotnisko w Berlinie / dla osób, które przejazd mają opłacony/
  - zorganizowany przejazd grupy autokarem z lotniska w Berlinie do Szczecina / dla osób, które przejazd mają opłacony/
  - przeloty na trasie BERLIN – DUBAJ (z przesiadką w jednym z portów europejskich)
  - przeloty na trasie DUBAJ – BERLIN (z przesiadką w jednym z portów europejskich)
  - opłaty lotniskowe, drogowe, rzeczne, paliwowe, taksy klimatyczne w hotelach, Vat
  - zakwaterowanie w hotelach 4**** o dobrym standardzie w centrum Dubaju, blisko stacji metra (7 noclegów)
  - przejazdy klimatyzowanymi autokarami / busami
  - wyżywienie: 7 śniadań i 6 obiadokolacji (napoje do posiłków dodatkowo płatne)
  - 3 wycieczki autokarem z lokalnym przewodnikiem
  - zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem Dubaju i Abu Dhabi
  - bilety wstępu podczas zwiedzania (rejs Abre, muzeum Dubaju, Burj Khalifa, Dubai Frame)
  - bilety na komunikację miejską w trakcie wycieczek i przejazdów programowych, w tym przejazdy na plażę
  - transfery w Dubaju na trasie: lotnisko – hotel; hotel – lotnisko
  - ubezpieczenie TRAVEL WORLD TU EUROPA
  (KL 15000 EUR; KR 5000 EUR; NNW 3000 EUR; Bagaż 300 EUR)

  CENA NIE ZAWIERA:

  - opłaty za zorganizowany przejazd autokarowy na trasie Szczecin – Berlin,
  Berlin – Szczecin (cena 170 zł za osobę w 2 strony) z bagażem kabinowym i głównym /walizka do 15 kg/

  Serdecznie zapraszamy, Zespół Travel Center

 • Zarezerwuj telefonicznie

  telefontel. 91 433 48 80

  telefon komórkowytel. 502 292 102

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress