Oferty na 2024 rok

Oferta dla grup

Cały świat w zasięgu ręki !

Przygotujemy dla Państwa jedyny w swoim rodzaju wyjazd, który zostanie na długo w pamięci Uczestników.

Wiemy jak stworzyć wyjazd idealny – wybieramy miejsca zazwyczaj niedostępne dla przeciętnego turysty, budujemy napięcie w przeżywaniu atrakcji, zaskakujemy Gości drobizagami i indywidualnym podejściem, kreujemy scenariusze w oparciu o specyfikę Państwa potrzeb, oczekiwań i budżetu.

Zapraszamy do składania zapytań grupowych. Niezależnie od tego czy jest to grupa znajomych, pracowników, czy rodzina. Programy dostosowujemy do warunków fizycznych i zdrowotnych uczestników – świetnie bawić się będą zarówno seniorzy, dorośli oraz młodzież.

Wyjazdy mogą być realizowane również w małych grupach, nawet 12 – osobowych.

Przedstawimy Państwu atrakcyjne propozycje wyjazdu skrojonego na miarę z opieką polskiego pilota od samego wyjazdu do powrotu. Przy planowaniu wyjazdów dbamy przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo klientów – odpowiednio dobierając m.in. siatkę połączeń lotniczych, dopasowując transfery oraz planując noclegi i wyżywienie, a także układając program zwiedzania… Korzystamy z renomowanych linii lotniczych (z dobrym serwisem pokładowym), programy układamy tak, aby nie było męczących nocnych przejazdów. Transfery dopasowujemy do potrzeb naszych grup, dbając o komfort i bezpieczeństwo przejazdów (staramy się zapewniać większe autokary, tak, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i kłótni o miejsca, ale przede wszystkim żeby klienci mogli wygodnie się rozsiadać). Wyloty organizujemy z Berlina z autokarowym dojazdem ze Szczecina. (dla grup z innej części kraju dopasowujemy najwygodniejsze warianty przelotów i transferów). Zapewniamy komfortowe warunki noclegowe w hotelach i nie tylko (np. w loggiach na safari w RPA, na luksusowych statkach wycieczkowych, w hacjendach czy hotelu na rzece Kwai… itp.)

Ważną rolę odgrywa również ubezpieczenie – we wszystkich imprezach, które organizujemy uwzględniamy dobre ubezpieczenie podróżnych z możliwością rozszerzenia według indywidualnych preferencji klienta, a także możliwość dokupienia ubezpieczenia od ewentualnej rezygnacji.

Przed każdym wspólnym wyjazdem organizujemy dla grupy spotkanie informacyjne, w trakcie którego przekazujemy najważniejsze informacje na temat danego kraju, regionu i całej podróży, omawiamy warunki bezpieczeństwa, program oraz szczegóły zdrowotne, logistyczne i inne istotne kwestie dotyczące naszej podróży. Klienci są wyposażeni w materiały o danej destynacji oraz w przygotowane przez nas rady praktyczne.

Dodatkowo po powrocie z wycieczki każdy otrzymuje w prezencie płytę CD ze zdjęciami z podróży, żeby nie umknęły miłe wspomnienia i wspólne chwile.

Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów w egzotyczne zakątki świata, zwiedzamy Europę czy dajemy ponieść się fali na luksusowych statkach wycieczkowych w rejsach po Morzach i Oceanach świata…

Jako organizator z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu imprez turystycznych stworzymy niezapomnianą imprezę. Po prostu wiemy jak!

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ GRUPOWYCH

RYSZARD KALIŃSKI tel. 604 20 99 61

EWA JAŃCZYK tel. 502 292 102

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress