Oferty na 2021 rok

Oferty na 2022 rok

Morska Odyseja 2018

MORSKA ODYSEJApolski-pilot

W 15 DNI  DOOKOŁA  EUROPY

27.09 – 11.10.2021

MSC Poesia ****

WARNEMUNDE (Niemcy) – ZEEBRUGE (Belgia) – FERROL (Hiszpania) – LEIXOES  (Portugalia) –  LIZBONA (Portugalia) – LIZBONA (Portugalia) – KADYKS (Hiszpania) – MALAGA (Hiszpania) – ALICANTE (Hiszpania) –
PALMA DE MALLORCA (MAJORKA / Hiszpania) – BARCELONA (Hiszpania) – GENUA (Włochy)

 • mapa-de-2021
  PRZYPŁYNIĘCIE WYPŁYNIĘCIE
  1 DZIEŃ 27.09
  poniedziałek
  WARNEMUNDE / NIEMCY
  Szczecin – Warnemunde/ autokarok. 7:30 wyjazd ze Szczecina (ul. Sambora)– przejazd ok. 4,5 h.,
  Ok. 12:30 przyjazd do Cruise Terminal w WARNEMUNDE

  WARNEMUNDE
  Dzielnica miasta Rostock. Stanowi główny zespół portowy wschodniej części Niemiec, oprócz portu funkcjonuje także stocznia i przemysł rybny.- Procedury nadania bagażu, odprawa paszportowo – celna, zaokrętowanie na statku, udział w popołudniowych i wieczornych programach dla klientów,zaplanowanych przez zespół animatorów i kierownictwo armatora
  - o godz. 17:00 MSC POESIA wypływa do BELGII

  EMBARKATION

  17:00
  2 DZIEŃ 28.09
  wtorek
  DZIEŃ NA MORZU
  Wypoczynek, na pokładzie statku. Korzystanie z programów przygotowanych przez zespół animatorów MSC POESIA. Udział w pokazach i konkursach, zabawa do białego rana – dla chętnych.
  NA MORZU NA MORZU
  3 DZIEŃ 29.09
  środa
  ZEEBRUGGE / BELGIA
  Port handlowy, rybacki oraz port jachtowy, położony w północnej Belgii, w prowincji Flandria Zachodnia. Port jest awanportem Brugii, połączony z miastem kanałem (podobnie jak z Gandawą). Nieopodal portu jachtowego znajduje się muzeum morza obejmujące ekspozycje w pawilonach oraz dwa statki przygotowane dla zwiedzających. Będąc w Zeebrugge bezwzględnie należy odbyć niedaleką podróż (samochód / tramwaj / pociąg) do średniowiecznej Brugii będącej perełką architektury i urbanistyki. To jest miasto w którym można dotknąć średniowiecznej Europy – stare miasto
  pozostało niezmienione przez ostatnie kilkaset lat. Warta grzechu jest również belgijska czekolada z której wytwarzania Brugia słynie.Wypoczynek na pokładzie statku, możliwość indywidualnego zwiedzania miejscowości lub udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora.Udział w popołudniowych i wieczornych atrakcjach na pokładzie statku.
  12:00 18:00
  4 DZIEŃ 30.09
  czwartek
  DZIEŃ NA MORZU
  Wypoczynek, na pokładzie statku. Korzystanie z programów przygotowanych przez zespół animatorów MSC POESIA. Udział w pokazach i konkursach, zabawa do białego rana – dla chętnych.
  NA MORZU NA MORZU
  5 DZIEŃ 01.10
  piątek

  FERROL / HISZPANIA

  Miasto portowe w północno-zachodniej Hiszpanii w prowincji La Coruña we wspólnocie autonomicznej Galicja, nad zatoką Ferrol, na północny wschód od miasta La Coruña. Miejsce urodzenia generała Francisca Franco oraz
  piłkarza Nacho Novo

  Wypoczynek na pokładzie statku, możliwość indywidualnego zwiedzania miasta lub udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora. W godzinach
  popołudniowych i wieczornych korzystanie z pięknych programów i atrakcji na pokładzie MSC POESIA – dla chętnych.

  10:30 18:30
  6 DZIEŃ 02.10
  sobota
  LEIXOES / PORTUGALIA
  Port w Leixões to jeden z głównych portów morskich Portugalii, położony 4 km na północ od ujścia rzeki Douro, w gminie Matosinhos, w pobliżu miasta Porto.

  Wypoczynek na pokładzie statku, możliwość indywidualnego zwiedzania miasta lub
  udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora
  . W godzinach popołudniowych i wieczornych korzystanie z pięknych programów i atrakcji na pokładzie MSC POESIA – dla chętnych.

  10:00 18:00
  7 DZIEŃ 03.10
  niedziela
  LIZBONA / PORTUGALIA
  Lizbona to zapierająca dech w piersiach stolica Portugalii, a także jedno z najbardziej charyzmatycznych i tętniących życiem
  miast Europy. To miejsce, które w wyjątkowy sposób łączy ze sobą tradycyjne dziedzictwo, wyrazisty modernizm i przyszłościowe idee.

  Wypoczynek na pokładzie statku, możliwość samodzielnego zwiedzania Lizbony lub udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora zakupionej na statku.Korzystanie z pięknych
  programów i atrakcji przygotowanych przez armatora po południu i wieczorem

  MOŻLIWOŚĆ WYCIECZKI Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM (ODPŁATNIE)

  09:00 —-
  8 DZIEŃ 04.10
  poniedziałek
  LIZBONA / PORTUGALIAWypoczynek na pokładzie statku, możliwość samodzielnego zwiedzania Lizbony lub udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora zakupionej na statku.
  Korzystanie z pięknych programów i atrakcji przygotowanych przez armatora po południu i wieczoremMOŻLIWOŚĆ WYCIECZKI Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM (ODPŁATNIE)
  —- 17:00
  9 DZIEŃ 05.10
  wtorek
  KADYKS / HISZPANIA
  Najstarsze miasto w Hiszpanii – ma ponad 3000 lat, jest miejscem narodzin pieśni flamenco, spisano tutaj pierwszą hiszpańską konstytucję, a dziś jest to najbardziej uśmiechnięta miejscowość w Hiszpanii.Położenie zasadniczej części miasta jest dość nietypowe. Gdyby nie to, że z Półwyspem Iberyjskim łączą je zaledwie trzy drogi, można by powiedzieć, że jest to właściwie wyspa!Wypoczynek na pokładzie statku, możliwość indywidualnego zwiedzania miasta lub udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora.
  W godzinach popołudniowych i wieczornych korzystanie z pięknych programów i atrakcji na pokładzie MSC POESIA – dla chętnych.
  09:00 19:00
  10 DZIEŃ 06.10
  środa
  MALAGA / HISZPANIA
  Jako stolica wybrzeża Costa del Sol, Malaga jest także jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych w Hiszpanii Ktoś nazwał ją
  kiedyś „Wybrzeżem golfowym”.To miasto rodzinne słynnego malarza, twórcy kubizmu Pablo Picasso.

  Wypoczynek na pokładzie statku, możliwość samodzielnego zwiedzania Malagi lub udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora zakupionej na statku.
  Korzystanie z pięknych programów i atrakcji przygotowanych przez armatora po południu i wieczorem

  08:00 18:00
  11 DZIEŃ 07.10
  czwartek
  ALICANTE / HISZPANIA
  To spokojna miejscowość turystyczna, odkrywająca przed zwiedzającymi piękne zakątki i ciekawe historie. Jest jednym z kurortów na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii.

  Wypoczynek na pokładzie statku, możliwość samodzielnego zwiedzania Alicante lub udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora zakupionej na statku.
  Korzystanie z pięknych programów i atrakcji przygotowanych przez armatora po południu i wieczorem

  09:00 18:00
  12 DZIEŃ 08.10
  piątek
  PALMA DE MALLORCA (MAJORKA) / HISZPANIA /
  Największa w archipelagu Balearów wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym o długości około 100 km i
  powierzchni 3640 km².
  Palma, zwyczajowo Palma na Majorce – stolica i największe miasto Balearów oraz wyspy Majorka. Jest jednym z największych ośrodków turystycznych świata, a jej port lotniczy jednym z najbardziej ruchliwych w Europie. Funkcjonuje w nim jedna linia metra. Ma liczne walory turystyczne.

  Wypoczynek na pokładzie statku, możliwość indywidualnego zwiedzania lub udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora.
  Udział w popołudniowych i wieczornych atrakcjach na pokładzie statku.

  08:00 18:00
  13 DZIEŃ 09.10
  sobota
  BARCELONA / HISZPANIA
  Stolica Katalonii i drugie największe miasto Hiszpanii. Jest położona nad Morzem Śródziemnym i stanowi cel wycieczek dla milionów turystów rocznie. Kojarzymy ją głównie z ciepłego klimatu, wyjątkowej architektury i FC Barcelony. Jest miejscem wypełnionym po brzegi atrakcjami, które koniecznie trzeba zobaczyć.

  Wypoczynek na pokładzie statku, możliwość indywidualnego zwiedzania miejscowości lub udział (odpłatnie) w wycieczce fakultatywnej armatora.
  Udział w popołudniowych i wieczornych atrakcjach na pokładzie statku.

  MOŻLIWOŚĆ WYCIECZKI Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM (ODPŁATNIE)

  08:00 14:00
  14 DZIEŃ 10.10
  niedziela
  GENUA / WŁOCHY
  Stolica Ligurii, to jedno z najoryginalniej położonych włoskich miast. Od jednej strony miasto zamyka morze, od drugiej wzgórza oraz góry. Także zabudowa Genui jest unikalna w skali całej Europy. Obok siebie funkcjonują: okazałe stare miasto poprzecinane uliczkami niczym mroczny labirynt, ulica Via Garibaldi z systemem pałaców oraz olbrzymi port, którego historyczna część została na początku lat 90 całkowicie przebudowana.Dopłynięcie do portu w Genui w godzinach rannych.Po śniadaniu odbiór bagaży na terminaluMożliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej (CITY TOUR) przed wyjazdem do Polski (odpłatnie)

  W godzinach popołudniowych wyjazd autokarem z Genui do Szczecina

  10:00 —-
  15 DZIEŃ 11.10
  poniedziałek
  Przyjazd grupy do Szczecina w godzinach rannych. —- —-

  POESIA ***** – 294 m długości, 13 pokładów, 3013 pasażerów

  msc-poesia

   

  MSC Poesia to wspaniała mieszanka wiodącej technologii i wyszukanej elegancji. Na statku można być uczestnikiem ekscytujących wydarzeń rozrywkowych oraz pełnej gamy kuszących podniebienie posiłków. Wśród wielu atrakcji goście znajdą wysoki na 3
  piętra wodospad, ogród zen w barze z wyśmienitym sushi oraz kino pod gołym niebem przy basenie. Tak, jak przystało na nowoczesne statki linii MSC, na MSC Poesia nie może zabraknąć olbrzymiego centrum Spa czy parku rozrywki dla dzieci. Spacerując po
  szóstym i siódmym pokładzie, gdzie znajdują się bary, restauracje oraz sklepy wolnocłowe, można dotrzeć do dwupoziomowego teatru i luksusowego kasyna. Linia MSC zadbała, aby na każdym kroku dało się odczuć włoski styl – od jedzenia po wytworne
  wnętrza. Stąd wszystkie nazwy pokładów poświęcone są znanym włoskim poetom takim jak Dante, d’Annunzio, Petrarca. Ochrzczona 5 kwietnia 2008 w Dover, w Wielkiej Brytanii, MSC Poesia porywa swoją gracją i pięknem, jak przystało na prawdziwą muzę.

  Do dyspozycji:

  Na statku MSC Poesia nie można się nudzić – aktywny czas zapewniają atrakcje znajdujące się na pokładzie :

  Atrakcje statku MSC Poesia

  - restauracje
  - bary (bar sushi)
  - sale klubowe (dyskoteki)
  - kawiarnie
  - 2 baseny
  - 4 jacuzzi
  - basen dla dzieci
  - teatr
  - kino
  - kasyno
  - sala miłośników cygar
  - salon gier karcianych
  - mini golf
  - boisko sportowe
  (tenis, koszykówka)
  - trasa do joggingu
  - salon gier video
  - centrum dla dzieci
  - klub młodzieżowy
  - centrum odnowy biologicznej
  - centrum fitness
  (siłownia, aerobik, joga, stretch)
  - salon piękności
  - solarium
  - kafejka internetowa
  - biblioteka
  - galeria sztuki
  - galeria fotograficzna
  - galeria butików
  - centrum biznesowe  i sale konferencyjne

  kabina wewnętrzna

  Kabiny znajdują się w wewnętrznej części statku na pokładzie 5 oraz 8-12, 14-15. Zapewniają komfortowy wypoczynek. W klimatyzowanej kabinie znajduje się wygodne łóżko lub łóżka, telewizor, sejf i minibar oraz łazienka z prysznicem i toaletą. Kabina
  jest sprzątana codziennie rano i wieczorem.
  Powierzchnia od 14 m2 do 21 m2.

  6

   

  Cena za osobę:

  CENA 5999 zł + 470 €

  (cena całkowita za osobę dorosłą w kabinie wewnętrznej)

  PRZY REZERWACJI DO 31.12.2020

  CENA 7999 zł + 470 €

  (cena całkowita za osobę dorosłą w kabinie wewnętrznej)

  PRZY REZERWACJI OD 01.01.2021

  kabina zewnętrzna z balkonem

  Kabiny na pokładzie 8 – 12 oraz 14, są jasne dzięki dużej ilości naturalnego światła, a balkon zapewnia możliwość podziwiania widoków.
  W klimatyzowanej kabinie znajduje się wygodne łóżko lub łóżka, telewizor, sejf i minibar oraz łazienka z prysznicem i toaletą. Kabina jest sprzątana codziennie rano i wieczorem. Powierzchnia od 17 m2 do 23 m2.

  zewnetrzna

   

  Cena za osobę:

  CENA 6999 zł + 470 €

  (cena całkowita za osobę dorosłą w kabinie zewnętrznej z balkonem)

  PRZY REZERWACJI DO 31.12.2020

  CENA 8999 zł + 470 €

  (cena całkowita za osobę dorosłą w kabinie zewnętrznej z balkonem)

  PRZY REZERWACJI OD 01.01.2021

  Cena zawiera:

  • Zorganizowany przejazd autokarowy grupy w dniu zaokrętowania na trasie SZCZECIN – WARNEMUNDE / Niemcy/ / autokar tylko dla grupy Travel Center /. Wyjazd z ul. Sambora godz. 7:30. W cenie zawarto także przewóz bagażu głównego i podręcznego klientów. (trasa ok. 280 km)
  • Zorganizowany przejazd autokarowy grupy w dniu wyokrętowania na trasie GENUA / Włochy/ – SZCZECIN / autokar tylko dla grupy Travel Center. W cenie zawarto także przewóz bagażu głównego i podręcznego klientów. (trasa ok. 1340 km)
  • Przejazd zawiera obowiązujące ubezpieczenia i podatki drogowe, opłaty za tunele, opłaty za zezwolenia na wjazd do portów w Warnemunde oraz Genui /pod Cruise Terminal /
  • 14 dniowy rejs statkiem MSC POESIA – zakwaterowanie w 2 osobowej kabinie wewnętrznej lub w kabinie z balkonem (13 nocy)
  • serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku
  • pełne wyżywienie: 3 posiłki główne, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy, napoje: woda niegazowana, kawa, herbata dostępne 24 h w bufetach samoobsługowych, dodatkowo soki do śniadania
  • 24-godzinny serwis kabinowy
  • korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo – rekreacyjnych znajdujących się na statku
  • udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (koncerty, przedstawienia w teatrze, pokazy, programy animacyjne, wieczorne show, dyskoteki.)
  • korzystanie z klubów dla dzieci i młodzieży; specjalny program animacyjny
  • Opiekę na trasie i podczas trwania rejsu – kierownika grupy z Biura Podróży Travel Center (od wyjazdu ze Szczecina do powrotu do Szczecina)
  • obowiązkowe opłaty portowe
  • Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
   ubezpieczenie TRAVEL WORLD TU Europa
   (KL 15000 EUR; KR 5000 EUR; NNW 3000 EUR; Bagaż 300 EUR

   

  Cena nie zawiera:

  • kosztów wycieczek fakultatywnych kupowanych na statku (w trakcie rejsu, dla chętnych)
  • kosztów napojów zamawianych do posiłków, napojów w barach i restauracjach
   (w tym napojów gazowanych i alkoholowych)
  • transferów na statek w przypadku spóźnienia się na godzinę wypłynięcia
  • obowiązkowych napiwków tzw. service charge dla obsługi na pokładzie statku
   (każdy klient płaci osobiście w kasie statku.).

 • Zarezerwuj telefonicznie

  telefontel. 91 433 48
  80 telefon komórkowytel.
  502 292 102

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress